TELEFON KONTAKTOWY (+48) 512-322-215
Sklep Stacjonarny

Sklep INSEKTserwis,
ul. Grabowska 29a,
pawilon 11 (targowisko Witosa)

Biuro

ul. Chłopickiego 31,
63-400 Ostrów Wielkopolski

Co to jest deratyzacja?

Deratyzacja to usługa polegająca na skutecznej likwidacji szczurów, myszy, kretów, kun i innych gryzoni, które z naturalnego środowiska przeniosły się na teren życia człowieka. Oferujemy różne metody deratyzacji, zaczynając od metod fizycznych, a na metodach deratyzacji chemicznej i elektrycznej kończąc. Dobór metody zwalczania gryzoni zależy od rodzaju przeciwnika i miejsca świadczenia usługi.

Czy deratyzacja jest szkodliwa dla ludzi?

Przeprowadzenie deratyzacji bez należytej wiedzy może mieć negatywne skutki zdrowotne dla ludzi i zwierząt. Wykorzystywanie w sposób nieświadomy lub też środków chemicznych niewiadomego pochodzenia jest bardzo niebezpiecznie. Nie ryzykuj! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Oczywiście deratyzacja może wiązać się również z wykorzystaniem metod fizycznych, które w większości przypadków będą w 100% bezpieczne nawet przy samodzielnym przeprowadzeniu.

Usługa deratyzacji wielkopolska, dolnośląskie i opolskie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o deratyzacji skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowo wykonanej usługi. Deratyzację wykonujemy na terenie miast Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Turek, Sieradz, Ostrzeszów, Kępno, Milicz, Pleszew, Jarocin, Rawicz, Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem, Wrocław, Kluczbork, Oleśnica, Opole, Brzeg, Wieluń.

Nie czekaj i zadzwoń do nas +48 512 322 215.