kretowisko-1000x666
kretowisko-1000x666

Jak pozbyć się kreta? – skuteczna deratyzacja

 

Kret pomimo tego, że w pierwszym skojarzeniu kojarzy nam się ze szkodnikiem niszczącym nasze ogródki, jest też ssakiem żyjącym w naszym kraju pod ochroną. Istnieją jednak regulacje prawne, które umożliwiają przeprowadzenie deratyzacji kretów jeżeli jesteśmy właścicielami prywatnej posesji, ogródka działkowego, czy też boiska piłkarskiego lub pola golfowego.

Kret jako szkodnik naszych ogródków i upraw rolnych

 

Kret jest trudnym do zwalczenia gryzoniem z racji swoich upodobań. Łatwiej i częściej jest nam dostrzec skutki jego występowania – powstałe kretowiska na trawnikach i glebie w ogródku, zniszczone rośliny, pogorszenie warunków glebowych w wyniku zjadania dżdżownic spulchniających glebę. Deratyzacja kretów powinna odbywać się przy udziale wykwalifikowanej obsługi, która trwale zwalczy problem. Warto pamiętać, że kret nie jest gryzoniem sezonowym. Jego obecność może być widoczna przez cały rok. Skuteczna deratyzacja kretów wiąże się nie tylko z jego wytępieniem, ale również niszczeniem komory lęgowej.

Metody deratyzacji kretów

 
  • wykorzystanie preparatów chemicznych skutecznych do zwalczania kretów, które nie będą szkodliwe dla pobliskiej roślinności,
  • wykorzystanie techniki gazowania (fumigacji) – najskuteczniejsza metoda, polega na wpuszczeniu do kretowisk specjalistycznych gazów likwidujących szkodnika.

Deratyzacja kretów z INSEKT serwis

 

Pamiętaj, że tylko wykorzystanie specjalistycznych metod z udziałem odpowiednio dobranych substancji trwale rozwiąże Twój problem z kretami. Naturalne metody opisane w Internecie nie rozwiążą Twojego problemu. Nie marnuj swojego czasu i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Deratyzacja wielkopolska, dolnośląskie i opolskie

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o deratyzacji kretów skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowo wykonanej usługi. Deratyzację Kretów wykonujemy na terenie miast Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Turek, Sieradz, Ostrzeszów, Kępno, Milicz, Pleszew, Jarocin, Rawicz, Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem, Wrocław, Kluczbork, Oleśnica, Opole, Brzeg, Wieluń.

Nie czekaj i zadzwoń do nas