TELEFON KONTAKTOWY (+48) 512-322-215
Sklep Stacjonarny

Sklep INSEKTserwis,
ul. Grabowska 29a,
pawilon 11 (targowisko Witosa)

Biuro

ul. Chłopickiego 31,
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jak pozbyć się kuny domowej? – skuteczna deratyzacja

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się kuny domowej? Bardzo dobrze trafiłeś. Na początek zapamiętaj jedno – zwykły spray na kuny nie rozwiąże Twojego problemu. Byłby on skuteczny jeżeli spryskiwałbyś nim przewody pod maską swojego samochodu przez cały dzień. Takie preparaty na odstraszenie kun są bardzo krótkotrwałe i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że niechciany osobnik ponownie powróci. W przypadku poddaszy w Twoim domu sprawa wygląda podobnie, jak nie gorzej. Intensywne używanie takich preparatów na kuny może zaszkodzić Twojemu zdrowiu oraz Twoich zwierząt domowych. Co zatem zrobić? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi deratyzacji.

Co to jest kuna domowa?

Kuna domowa to gryzoń, który bardzo chętnie za miejsce schronienia upodoba sobie Twoje poddasze, albo co gorsza osiedli się pod maską samochodu. Skutkiem tego może być uszkodzone ocieplenie budynku, zniszczona izolacja, a w przypadku samochodu pogryzione kable.

Kuna jako zwierzę łowne występuje w naszym kraju pod całoroczną ochroną, jednak podobne jak w przypadku innych gryzoni, możemy przeprowadzić usługę deratyzacji, jeżeli problem występuję na terenie prywatnej posesji nie łamiąc prawa oraz poza okresem lęgowym.

kuna

Kuna – niewielkich rozmiarów ssak drapieżny, który potrafi wyrządzić sporo szkód.

Sposoby deratyzacji kuny domowej

Najskuteczniejszym sposobem deratyzacji kun jest wykorzystanie pułapki żywiołownej. W takim przypadku jesteśmy w stanie zwabić niechcianego gościa do klatki, a następnie w stanie nienaruszonym uwolnić kunę w lesie. Inna metodą deratyzacji kun jest wykorzystanie urządzeń dźwiękowych. Jeżeli nasz dom zlokalizowany jest w pobliżu lasu, to warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem, jeżeli zauważymy takiego gryzonia. Emisja ultradźwięków o różnych częstotliwościach, niesłyszalnych dla ucha ludzkiego będzie prawdziwym przekleństwem dla kun. W ten sposób przeprowadzimy dla Ciebie usługę deratyzacji bez łamania prawa.

Usuwanie kun wielkopolska, dolnośląskie i opolskie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usuwaniu kun skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowo wykonanej usługi. Deratyzację kun wykonujemy na terenie miast Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Turek, Sieradz, Ostrzeszów, Kępno, Milicz, Pleszew, Jarocin, Rawicz, Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem, Wrocław, Kluczbork, Oleśnica, Opole, Brzeg, Wieluń.

Nie czekaj,  zadzwoń do nas i zamów skuteczna usługę deratyzacji kun +48 512 322 215.